تحقیق درباره تاثیرعوامل فیزیولوژیک دررفتارهای عاطفی

مطالب دیگر:
📌پاورپوینت آماده بررسی تجهیزات و فرآیند جوشکاری پلاستیکها📌پاورپوینت آماده جوشكاري زير آب انواع جوشكاري زير آب – جوشکاری مرطوب📌پاورپوینت آماده بررسی عواقب و عوامل موثر در فرسايش خاك حفاظت از آب و خاک📌پاورپوینت آماده بررسی و آشنایی با معماری اسلامی تاريخچه حمام هاي سنتي ايران📌پاورپوینت آماده بررسی بنا و معماری خانه طباطبائي📌پروژه –پاورپوینت آماده درس معماري اسلامی بررسی خانه های تاریخی شهر تبریز تحلیل کالبدی خانه ها📌پاورپوینت آماده بررسی تاریخ باغ سازی در دوره ها و تمدن های مختلف📌پاورپوینت آماده بررسی ویژگیهای سازه های دینامیکی📌پاورپوینت آماده بررسی در و پنجره و قاب و نرده در ساختمان📌پاورپوینت آماده بررسی بیوگرافی و آثار و دیدگاه های رم کولهاس Rem Koolhaas📌پاورپوینت آماده بررسی ديافراگم و اجزاي الحاقي و زلزله سطح بهره‌برداري به همراه مثال📌پاورپوینت آماده ديوار آكوستيك و عايقكاري صوتي ديوارها و كف ساختمان📌پاورپوینت آماده پروژه آماده روستا بررسی ابعاد مختلف و ساختار روستای انجیله واقع در استان قم📌پاورپوینت آماده بررسی انواع روش هاي جستجو در شبکه هاي Peer to peer و ساختار PeerWare📌پاورپوینت آماده بررسی انواع روشهای مهار قوس و گنبد در بناهاي سنتی – همراه با تصاویر کاربردی📌پاورپوینت آماده بررسی رويکردهای کيفی و ترکيبی در پژوهشهای روان شناسی📌پاورپوینت آماده بررسی زندگینامه و فلسفه و دیدگاه های زرتشت📌پاورپوینت آماده بررسی خواص دارویی زردآلو و خواص درمانی هسته و برگ زردآلو📌پاورپوینت آماده بررسی زندگی نامه و آثار میکل آنژ📌پاورپوینت آماده بررسی بنا و معماری بخش های مختلف حرم امام رضا در مشهد📌پاورپوینت آماده بررسی جایگزینی ژلاتين پستانداران با ژلاتين ماهي📌پاورپوینت آماده بررسی و تحليل تراوش در سد خاکی فرنق با استفاده از نرم افزار SEEP/W📌پاورپوینت آماده بررسی و دسته بندی و طبقه بندی انواع تک سلولی ها📌پاورپوینت آماده بررسی انواع سرویس های شبکه تنظيم و پيکربندی سرويس وب📌پاورپوینت آماده بررسی سيستمهای اطلاعاتی و مقایسه سيستمهای اطلاعاتی و ERP و ساختار و جایگاه ERP
تحقیق درباره تاثیرعوامل فیزیولوژیک دررفتارهای عاطفی|1745098|evs|bf|ایی وی|
این فایل درباره ی تحقیق درباره تاثیرعوامل فیزیولوژیک دررفتارهای عاطفی می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 19 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

انگیزه‌ها (Motivations) عامل بروز رفتار هستند و انگیزه‌های فیزیولوژیک (Physiological Motivation) یا نیازهای فیزیولوژیک بنیادی‌ترین و اصلی‌ترین انگیزه‌ها را تشکیل می‌دهند. این انگیزه‌ها به انگیزه‌های بقا نیز مشهور هستند، چون با حیات و زندگی موجود زنده سرو کار دارند و عدم برآورده شدن هر یک ازآنهابه مدت معینی یا اختلال در تنظیم آنها منجر به مرگ یا مشکلات خطر ‌آفرین می‌شود. برخی از این انگیزه‌ها عبارتند از: انگیزه گرسنگی ، انگیزه تشنگی ، انگیزه جنسی و ... .

فرآیند تنظیم در انگیزه‌های فیزیولوژیک

انگیزه‌های فیزیولوژیک از یک الگوی چرخه‌ای هفت مرحله‌ای تبعیت می‌کنند. هر یک از انگیزه‌های فیزیولوژیک از «حالت اشباع» (مرحله اول) شروع شده و به کاهش سایق خاتمه می‌یابند و دوباره این چرخه پس از گذشت مدت زمانی شروع می‌شود و این فرآیند همیشه ادامه می‌یابد.

مراحل تنظیم انگیزه‌های فیزیولوژیک مرحله اول: حالت اشباع یا سیری در این مرحله هیچ نوع نیازی احساس نمی‌شود. موجود زنده (انسان یا حیوان) در یک حالت تعادل و عدم برانگیختگی فرار دارد. این حالت با گذشت مدت زمانی معین از بین می‌رود و کم‌کم نشانه‌های محرومیت بروز می‌کند. برای مثال پس از خوردن غذا در حالت اشباع قرار داریم.