تحقیق درباره توقعات همسران جوان

مطالب دیگر:
پاورپوینت و ارائه کامل فرآیند دمش و انواع آنعیب یابی خودروگزارش كارآموزی رشته مكانیك خودرو با عنوان تعمیرات خودرو سواریسیستم های انتقال قدرت مورد استفاده در ماشین آلاتگیربکس های تغییر دور پیوستهلحیم و لحیم‌كاریپایان نامه رشته ماشین ابزار با عنوان ماشین های تراش و صفحه تراشبهبود قابلیت ماشینکاری سطوح پیچیده با استفاده از فرزکاری پنج محورهمزمانتیغ فرزهامعرفی و عیب یابی سیستم سوخت رسانی و جرقه BOSCh MP 7.3 خودروهای پژو پارس ELX و سمند سریرمكانیزم انتقال قدرت (شفت ،یاتاقان ،اكسل و بلبرینگ)آموزش برنامه نویسی CNCمکانیک خاکعسر و حرج در درخواست طلاق از سوی زوجه در حقوق ایرانموتور خودروبررسی متالوژیك عیوب جوشكاریحل عددی جابجایی اجباری جریان سیال غیر نیوتنی در یک کانال قائم با شرایط مرزی حرارتی متفاوتبررسی میزان كاهش آلایندهای خروجی اگزوز دراثرسرویس و تنظیم موتور خودرودانلود گزارش كارآموزی مکانیک خمش و برش ورقدانلود گزارش کارآموزی رشته مکانیک نیروگاه سیکل ترکیبیطراحی سیستم های تبرید و سردخانهطراحی سیستم های تبرید و سردخانه 2نحوه کارکردن انژکتورانواع اتصالات در مواد نسوزدلایل و پیامدهای حذف سرب از بنزین و جایگزینی MTBE
تحقیق درباره توقعات همسران جوان|1745073|evs|bf|ایی وی|
این فایل درباره ی تحقیق درباره توقعات همسران جوان می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 9 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

اينکه چرا برخي از همسران به دنبال توقعاتي هستندودر صورت بر آورده نشدن آن به درگيري واختلاف مي پردازند پاسخ هاي متعددي دارد که برخي از آنها بدين قرارند:

تحريک ها ودو بهم زني ها

ما درمواردي شاهد تحريک ها ودو بهم زني ها از سوي افرادي هستيم که با سخنان گزاف سعي مي کنند زني را نسبت به شوهرش متوقع ويا در شوهر حالت تنوع وفزون خواهي پديدآورند؛ مثلاً به او مي گويند حيف از وجود تو نيست که باچنين همسري زندگي مي کني توچه چيزازديگران کمترداري همه مايل به زندگي با توهستند تونيازبه همسري داري که قدر تو را بداند و...

بااين حرف هااورا نسبت به همسرخود بدبين کرده وسطح توقعش را بالا مي برند وبا عدم برآوردن توقعات، کشمکش ودرگيري صورت مي گيرد.

وعده هاي قبل از ازدواج

گاهي زنان وشوهران جوان را مي بينيم که با هم در حال نزاع هستند. اينکه علت آن چيست بايد گفت علت آشکاري دراين رابطه وجود ندارد، گاهي اوقات وعده هاي قبلي آنان دروغ ازآب درآمده،بنابراين باعث بهانه گيري از يکديگر مي شود.