تحقیق درباره آثار و تبعات تنبيه بدني كودكان

مطالب دیگر:
🔑شرط ضمن عقد و ماهیت حقوقی آن🔑بررسی مبنا و هدف حقوق🔑محدودیتهای اصل آزادی پخش مستقیم برنامه های ماهواره ای در اسناد حقوق بشر🔑مسئولیت مدنی ناشی از فعل زیان آور صغیر و مجنون🔑بررسی مصادره اموال غیر منقول🔑مقاله در مورد مضاربه🔑تحقیق معافیت از مجازات🔑مقدمات علم حقوق و حقوق اساسی🔑بررسی احکام فقهی و حقوقی مهر🔑نقش ارث در بزهكاری🔑تحقیق وکیل و وکالت🔑بررسی رابطه شوخ طبعی با سلامت روانی در دانشجویان🔑رابطه سبك اسناد با پیشرفت تحصیلی در دختران و پسران سال سوم دبیرستان🔑بررسی عوامل فرار دختران از خانه🔑بررسی وظایف عمومی مربیان🔑تهاجم فرهنگی و راهکارهای مقابله با آن🔑عمر ابزار و عوامل تأثیر گذار بر روی آن🔑اصول انبارداری و انبارگردانی و آمیخته از انبارداری نوین🔑کتاب 8 ترفند بازایابی در تلگرام🔑کتاب اموزش بازاریابی🔑کتاب تاکتیک های بازاریابی اینترنتی🔑کتاب بازاریابی شبکه های اجتماعی🔑کتاب ده اشتباه خطرناک در بازاریاب اینترنتی🔑کتاب اموزش بازاریابی با پیامک در 24 دقیقه🔑کتاب بیمه های افاAFA
تحقیق درباره آثار و تبعات تنبيه بدني كودكان |1745060|evs|bf|ایی وی|
این فایل درباره ی تحقیق درباره آثار و تبعات تنبيه بدني كودكان می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 4 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

بعضي از والدين، تنبيه بدني را آخرين راه چاره براي تربيت فرزندان مي دانند؛ اما بايد توجه داشت كه همواره مي توان به جاي تنبيه و اعمال خشونت راه بهتري هم پيدا كرد. تنبيه بدني تبعات متعددي در رفتار و روحيه ي كودكان بر جاي مي گذاريد. اگر شما از كساني هستيد كه عادت دارند فرزند خود را تنبيه بدني نمايند، حتما اين مطلب را بخوانيد!

هر قدر كودك بيشتر تنبيه شود، احتمال بروز رفتارهاي پرخاشگرانه در او بيشتر مي شود. تحقيقات صورت گرفته در اين زمينه مويد آن است كه رابطه ي مستقيمي بين تنبيه بدني در كودكي و بروز پرخاشگري در دوره ي نوجواني و بزرگسالي وجود دارد. تقريبا همه ي مجرمان خطرناك در دوران كودكي يا به طور مداوم مورد تنبيه قرار گرفته و يا تهديد شده اند. كودكاني كه تنبيه مي شوند، بيشتر از كودكان ديگر رفتارهاي ناپسندي مانند دروغگويي، حقه بازي و آزار و اذيت ديگران را از خود نشان خواهند داد. رفتارهاي كودك از طريق الگوبرداري و تقليد رفتارهاي والدين، شكل مي گيرد. بنابراين والدين بايد نمونه ي بارزي از يك انسان كامل،‌ با محبت و منطقي باشند تا الگو برداري كودكان از آنان مشكلي رابراي زندگي آينده ي شان ايجاد نكند. در بسياري از موارد كه رفتار كودك از نظر والدين " ناشايست" تلقي مي شود،‌كودك صرفا آنچه را كه بر اساس تجربيات و اقتضاي سن خويش ياد گرفته است، بروز مي دهد